Na sprzedaż nowy wyposażony i umeblowany dom wolnostojący położony w Orzechu . Dom sprzedawany z całym wyposażeniem – gotowy do zamieszkania. Dom energooszczędny wyposażony w fotowoltaikę, ogrzewanie podłogowe gazowe lub elektryczne. Dom o pow.całkowite około 263m2, działka o pow.717m2. Dom posiada duży 53m2 garaż na dwa samochody. Nad garażem taras o pow.53m2 z wyjściem z sypialni.
Rozkład pomieszczeń: Parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap, miejsce na pokój/pomieszczenie gospodarcze. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród od strony wschodniej, jadalnia i kuchnia od strony południowej. Piętro; dwie sypialnie z możliwością wykonania trzeciej w tym jedna z wyjściem na taras o pow.53m2, dwie garderoby, łazienka z wanną i prysznicem oraz wc i bidetem, przedpokój.
Duża działka, dom o nowoczesnej architekturze, duży potencjał aranżacji działki – działka obecnie nie zagospodarowana. Na działce szambo. Spokojna okolica nowych domów, ładne widoki z pokoi na piętrze.
UWAGA! Na sprzedaż również mniejszy nowy dom w stanie deweloperskim o pow.około 220m2 na działce o pow.717m2 przy tej samej ulicy.
Super lokalizacja do mieszkania wśród nowych domów, cisza, spokój, blisko natury. Szybki wyjazd do Katowic i Pyrzowic
CENA SPRZEDAŻY BRUTTO! Kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Dodatkowo płatne koszty notarialne i pośrednictwa.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.