Wynajem

Sortuj wg
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Siatka
Lista

Nowoczesne biura klasy A

Katowice, śląskie

6Picture(s)
800
Lokale biurowe w klasie A w nowoczesnym budynku w śródmieściu Katowic. Lokale o pow.800m2 położone na III piętrze budynku biurowego. Wydzielone pomieszczenia socjalne oraz kuchnia. Dwa parkingi podziemne, dwie windy, portiernia, nowoczesne instalacje w klasie A. Certyfikat budynku BREEM poziom EXELLENT!.
46,000zł / miesiąc

lokal handlowy w galerii handlowej

Jastrzębie Zdrój, śląskie

2Picture(s)
1,155
Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze centrum handlowego w Jastrzębiu Zdroju.Topowa lokalizacja handlowa! Lokal o pow.1150,99m2 typu open space, wydzielone zaplecze socjalne.Przed budynkiem parking. W sąsiedztwie galeria handlowa, kino. Cena najmu NETTO Kaucja trzymiesięczny czynsz najmu! Media i opłata za części wspólne płatne dodatkowo.
40,000zł / miesiąc

lokal na pub/restaurację przy deptaku TOP

katowice, śląskie

4Picture(s)
285
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal usługowy położony na wysokim parterze o pow.około 285m2, wydzielone zaplecze socjalne, sale konsumpcyjne.
34,500zł / miesiąc

na restaurację/klub/sklep przy deptaku TOP

Katowice, śląskie

5Picture(s)
409
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal dwupoziomowy położony na wysokim parterze o pow.około 409m2 - parter o pow.232m2 + piętro o pow.
49,000zł / miesiąc

lokal na restaurację/klub/coctail bar przy deptaku TOP

katowice, śląskie

6Picture(s)
211
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal położony w piwnicy o pow.około 211m2, wydzielone zaplecze socjalne, sale konsumpcyjne. Wejście od strony głównej ulicy.
25,500zł / miesiąc

Nowy dom szeregowy połączony tylko garażem, do wynajęcia od zaraz

Tarnowskie Góry, śląskie

3Bedroom(s)
2Bathroom(s)
17Picture(s)
120
Nowy dom szeregowy wewnętrzny położony w śródmieściu Tarnowskich Gór.Dom dostępny od ZARAZ!Domy połączone ze sobą tylko garażami!Dom o pow.120,53m2 działka o pow.199m2. Wyposażona i umeblowana kuchnia oraz łazienki. Rozkład pomieszczeń:Parter: salon z wyjściem na taras i do ogrodu, kuchnia z oknem od strony wejścia, garaż z przejściem do domu, łazienka.
4,000zł / miesiąc

Nowy lokal handlowy,parter,witryny na nowym osiedlu mieszkaniowym

katowice, śląskie

7Picture(s)
321
Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowy o pow.321m2 położony na parterze nowego budynku mieszkalnego blisko centrum Katowic. Nowe osiedle mieszkaniowe składać się będzie z dziewięciu budynków wielomieszkaniowych.Lokal z witrynami od strony dwóch ulic! Lokal oddawany w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim, wejście bezkolizyjne z poziomu „0”. Witryny do poziomu posadzek.
38,500zł / miesiąc

Nowoczesne biura w najwyższym biurowcu w Katowicach,TOP

Katowice, śląskie

8Picture(s)
1,478
Do wynajęcia nowoczesne lokale biurowe położone w najlepszym biurowcu w ścisłym centrum Katowic.Biurowiec klasy ADo wynajęcia nowoczesne biura o powierzchni 1478m2 – open space z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi, biurami według potrzeb najemcy.Do wynajęcia całe ostanie piętro w najwyższym i najnowocześniejszym biurowcu w Katowicach. Widok na panoramę górnego śląska.
106,000zł / miesiąc

Lokal handlowy w biurowcu klasy A,parter,witryny,TOP

Katowice, śląskie

3Picture(s)
122
Lokal usługowy/gastronomia na parterze biurowca w klasie A w śródmieściu Katowic.Lokal typu open space o pow.około 122m2 wyposażony w witryny do poziomu posadzki od strony ulic oraz wejście z ulicy. Wydzielone zaplecze socjalne.Dwa parkingi podziemne, windy, portiernia, nowoczesne instalacje w klasie A. Certyfikat budynku BREEM poziom EXELLENT!.
9,900zł / miesiąc

Nowoczesne biura z parkingiem w śródmieściu

katowice, śląskie

17Picture(s)
488
Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa położona w centrum Katowic z własnym parkingiem.Biura wraz z komunikacją o łącznej pow.488m2 całe III piętro w biurowcu. Biura typu open space z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi, kuchnią, salą konferencyjną i przestrzenią do pracy.Nowoczesny biurowiec z windami. Szybki dojazd do dróg krajowych i autostrady A4.
18,500zł / miesiąc

Nowoczesne biura na call center/lokal usługowy,duży parking

katowice, śląskie

14Picture(s)
1,895
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w śródmieściu Katowic w sąsiedztwie dróg krajowych i w odległości 600m od autostrady A4 w pobliżu DK79 i trasy 902. Lokal o powierzchni 2000m2 położony na parterze wyremontowanego budynku w klasie B+. Lokal typu open space, podzielony na pomieszczenia biurowe, toalety, saunę, szatnię, aneks kuchenny.
76,000zł / miesiąc

Biura z parkingiem w dzielnicy Koszutka

Katowice, śląskie

16Picture(s)
159
Nowoczesne biuro o pow.159m2 położone na parterze kameralnego budynku biurowego w Katowicach dzielnica Koszutka. 6 miejsc parkingowych W CENIE CZYNSZU!Wyposażenie i standard lokalu: klimatyzacja centralna, wentylacja, internet, tv/tel, system zew. oraz wew. videodomofonów, monitoring z systemem kamer, nagłośnienie radio/hifi w ciągach komunikacyjnych, czujniki ostrzegania ppoż.
7,400zł / miesiąc
29 WynikówNa stronie

Lokalizacja

ul. Janasa 3 – pierwsze piętro,
42-612 Tarnowskie Góry

Skontaktuj się

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Godziny pracy

Biuro czynne pon.-pt. od 9:00 do 17:00.

W weekend kontakt tel. kom.