Lokale/biura

Sortuj wg
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Siatka
Lista

lokal na pub/restaurację przy deptaku TOP

katowice, śląskie

2Picture(s)
285
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal usługowy położony na wysokim parterze o pow.około 285m2, wydzielone zaplecze socjalne, sale konsumpcyjne.
34,500zł / miesiąc

na restaurację/klub/sklep przy deptaku TOP

Katowice, śląskie

5Picture(s)
409
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal dwupoziomowy położony na wysokim parterze o pow.około 409m2 - parter o pow.232m2 + piętro o pow.
49,000zł / miesiąc

lokal na restaurację/klub/coctail bar przy deptaku TOP

katowice, śląskie

6Picture(s)
211
Do wynajęcia lokal na gastronomię/usługi położony w centrum Katowic przy deptaku.Budynek w trakcie remontu/odrestaurowywania, lokal dostępny od lipca 2022r.Budynek reprezentacyjny w klimacie z odsłoniętą cegłę wewnątrz pomieszczeń. Lokal położony w piwnicy o pow.około 211m2, wydzielone zaplecze socjalne, sale konsumpcyjne. Wejście od strony głównej ulicy.
25,500zł / miesiąc

Nowy lokal handlowy,parter,witryny na nowym osiedlu mieszkaniowym

katowice, śląskie

7Picture(s)
321
Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowy o pow.321m2 położony na parterze nowego budynku mieszkalnego blisko centrum Katowic. Nowe osiedle mieszkaniowe składać się będzie z dziewięciu budynków wielomieszkaniowych.Lokal z witrynami od strony dwóch ulic! Lokal oddawany w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim, wejście bezkolizyjne z poziomu „0”. Witryny do poziomu posadzek.
38,500zł / miesiąc

Nowoczesne biura w najwyższym biurowcu w Katowicach,TOP

Katowice, śląskie

8Picture(s)
1,478
Do wynajęcia nowoczesne lokale biurowe położone w najlepszym biurowcu w ścisłym centrum Katowic.Biurowiec klasy ADo wynajęcia nowoczesne biura o powierzchni 1478m2 – open space z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi, biurami według potrzeb najemcy.Do wynajęcia całe ostanie piętro w najwyższym i najnowocześniejszym biurowcu w Katowicach. Widok na panoramę górnego śląska.
106,000zł / miesiąc

Lokal handlowy w biurowcu klasy A,parter,witryny,TOP

Katowice, śląskie

3Picture(s)
122
Lokal usługowy/gastronomia na parterze biurowca w klasie A w śródmieściu Katowic.Lokal typu open space o pow.około 122m2 wyposażony w witryny do poziomu posadzki od strony ulic oraz wejście z ulicy. Wydzielone zaplecze socjalne.Dwa parkingi podziemne, windy, portiernia, nowoczesne instalacje w klasie A. Certyfikat budynku BREEM poziom EXELLENT!.
9,900zł / miesiąc

Nowoczesne biura z parkingiem w śródmieściu

katowice, śląskie

17Picture(s)
488
Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa położona w centrum Katowic z własnym parkingiem.Biura wraz z komunikacją o łącznej pow.488m2 całe III piętro w biurowcu. Biura typu open space z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi, kuchnią, salą konferencyjną i przestrzenią do pracy.Nowoczesny biurowiec z windami. Szybki dojazd do dróg krajowych i autostrady A4.
18,500zł / miesiąc

Nowoczesne biura na call center/lokal usługowy,duży parking

katowice, śląskie

14Picture(s)
1,895
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w śródmieściu Katowic w sąsiedztwie dróg krajowych i w odległości 600m od autostrady A4 w pobliżu DK79 i trasy 902. Lokal o powierzchni 2000m2 położony na parterze wyremontowanego budynku w klasie B+. Lokal typu open space, podzielony na pomieszczenia biurowe, toalety, saunę, szatnię, aneks kuchenny.
76,000zł / miesiąc

Biura z parkingiem w dzielnicy Koszutka

Katowice, śląskie

16Picture(s)
159
Nowoczesne biuro o pow.159m2 położone na parterze kameralnego budynku biurowego w Katowicach dzielnica Koszutka. 6 miejsc parkingowych W CENIE CZYNSZU!Wyposażenie i standard lokalu: klimatyzacja centralna, wentylacja, internet, tv/tel, system zew. oraz wew. videodomofonów, monitoring z systemem kamer, nagłośnienie radio/hifi w ciągach komunikacyjnych, czujniki ostrzegania ppoż.
7,400zł / miesiąc

Lokal handlowy blisko politechniki, parter,witryny

Gliwice, śląskie

18Picture(s)
219
Na sprzedaż lokal handlowy położony na parterze przy głównej ulicy w rejonie Politechniki.Jest możliwość wystawienia ogródka/stolików przed lokalem na chodniku!Lokal o powierzchni 219m2 położony na parterze pawilonu handlowego. Lokal wyposażony w duże witryny oraz wejście z chodnika a także tylne wyjście na dostawy.
1,500,000zł

Nowoczesne biura klasy A w śródmieściu

Katowice, śląskie

16Picture(s)
1,206
Lokale biurowe w klasie A w nowoczesnym budynku w śródmieściu Katowic. Lokale o pow.1206m2 położone na IV piętrze budynku biurowego. Do wynajęcia całe piętro budynku. Dwa parkingi podziemne, windy, portiernia, nowoczesne instalacje w klasie A. Certyfikat budynku BREEM poziom EXELLENT!. CENA NAJMU 13,5 EUR/m2/m-c + opłata eksploatacyjna 16zł/m2/,-c, + media , kaucja trzy czynsze.
74,000zł / miesiąc

Budynki z lokalami usługowymi w centrum,parking

Tarnowskie Góry, śląskie

16Picture(s)
280
Na sprzedaż budynki usługowe położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór w rejonie ruchliwej ulicy. Budynki wyeksponowane widoczne z ulicy z witrynami od strony ulicy. Budynki o łącznej pow.około 280m2, działka o pow.650m2, cześć działki obejmuje chodnik przy ruchliwej ulicy!Budynek główny jednokondygnacyjny , podpiwniczony składa się z:1.
1,050,000zł
53 WynikówNa stronie

Lokalizacja

ul. Janasa 3 – pierwsze piętro,
42-612 Tarnowskie Góry

Skontaktuj się

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Godziny pracy

Biuro czynne pon.-pt. od 9:00 do 17:00.

W weekend kontakt tel. kom.