Rental

Sort Option
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Grid
List

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

4Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
0
Lokal biurowy położony na III piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal o pow.90m2 składający się z czterech pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Na podłogach nowoczesna wykładzina biurowa, oświetlenie biurowe, pełne okablowanie pokoi w łazience prysznic. Kamienica po generalnym remoncie z własnym parkingiem, jedno miejsce w cenie najmu.
2,000zł / miesiąc

Mieszkanie Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
15Picture(s)
84
Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór.Mieszkanie położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w odległości około 300m od rynku.Mieszkanie o powierzchni 84m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz trzech sypialni.
2,200zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

13Picture(s)
220
Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z parkingiem w śródmieściu.Do wynajęcia całe drugie piętro o pow.około 220m2 w budynku biurowym.Lokale w dobrym standardzie, okna plastikowe, na podłogach płytki, oświetlenie sufitowe biurowe.Dobre miejsce na biura, szkołę, siedzibę firmy.Duży parking wokół biurowca.Teren zamykany, monitoring, ochrona.
4,300zł / miesiąc

Hala/magazyn Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

5Picture(s)
1,540
Do wynajęcia listopada!Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o łącznej pow.1540m2 położona w śródmieściu Tarnowskich Gór w pobliżu drogi krajowej. Hala murowana o wysokości do belki około 6m, dwa doki rozładunkowe oraz dwie bramy wjazdowe z poziomu „0” o wymiarach około 3,5x,3,5m, posadzka przemysłowa niepylna o wysokim obciążeniu.
20,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice- śląskie

5Picture(s)
380
Do wynajęcia nowoczesne biura z parkingiem w śródmieściu Katowic.Szybki wyjazd na DK86, DK79 i autostradę A4.Budynek biurowy po generalnym remoncie.Biura o pow.około 380m2 położone na 1 piętrze budynku podzielone na pomieszczenia biurowe, toalety i aneks kuchenny.Budynek wyposażony w nowoczesną sieć teleinformatyczną.Możliwość zmniejszenia powierzchni najmu .
13,900zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

15Picture(s)
460
Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowy w nowej kamienicy/budynku w centrum Tarnowskich Gór. Lokal obecnie wynajęty termin najmu lokalu do ustalenia!Do wynajęcia dwa poziomy parter i przyziemie z witrynami i osobnym wejściem o łącznej  powierzchni około 460m2. Lokal na wysokim parterze podzielny na dwie mniejsze powierzchnie z wydzielonym zapleczem socjalnym.
19,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

3Picture(s)
230
Do wynajęcia lokal handlowy w nowoczesnej kamienicy/budynku w centrum Tarnowskich Gór.Do wynajęcie powierzchnia około 230m2 na wysokim parterze podzielny na dwie mniejsze powierzchnie. Ogrzewanie z sieci miejskiej, duże okna wystawowe, szerokie wejścia do lokalu, na podłogach płytki. UWAGA! do wynajęcia również powierzchnia około 140m2 i 80m2 w przyziemiu z wejściem z parteru.
11,000zł / miesiąc

Mieszkanie Wynajem

Tarnowskie Góry- śląskie

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
24Picture(s)
84
Mieszkanie do wynajęcia od sierpnia!Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór.Mieszkanie położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w odległości około 300m od rynku.Mieszkanie o powierzchni 84m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz trzech sypialni.
2,200zł / miesiąc

Mieszkanie Wynajem

Gliwice- śląskie

2Room(s)
12Picture(s)
55
Do wynajęcia super komfortowe mieszkanie z miejscem parkingowym położone w centrum Gliwic.Mieszkanie znajduje się w oficynie kamienicy na 1 piętrze. Cisza , nie słychać ulicy.Mieszkanie o pow.około 55m2 po generalnym remoncie , urządzone i wyposażone w stylu retro połączony z nowoczesnym wyposażeniem. W mieszkaniu ściany z odsłoniętą cegłą.
3,500zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Gliwice- śląskie

17Picture(s)
175
Do wynajęcia obiekt przystosowany i funkcjonujący jako przychodnia terapeutyczna z pełnym wyposażeniem.Obiekt wolnostojący z parkingiem przed obiektem, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Powierzchnia obiektu około 175m2, podzielona na gabinety, toalety, szatnie. Teren obiektu ogrodzony. Ogrzewanie gazowe.
6,000zł / miesiąc

Dom Wynajem

Tarnowskie Góry- śląskie

6Bedroom(s)
1Bathroom(s)
17Picture(s)
150
Do wynajęcia dom wolnostojący przy drodze krajowej, wyeksponowany z parkingiem.Idealny na siedzibę firmy lub dla pracowników. Dom o pow.około 150m2, parking przed domem i za domem wjazd współdzielony z firmą usługową znajdującą się za domem. Rozkład pomieszczeń:Parter: kuchnia, trzy pokoje, łazienkaPiętro: 4 pokoje Dom ogrzewany gazem lub węglem.
3,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice- śląskie

7Picture(s)
842
Do wynajęcia biura i lokale użytkowe w ścisłym centrum Katowic. Lokal o pow.około 842m2 położony na II piętrze budynku usługowo-biurowego.Do wynajęcie całe II piętro oraz piętra III, IV i V.Lokale do adaptacji ! Budynek wyposażony w dwie windyMożliwość najmu powierzchni już od 100m2.Dostępne powierzchnie do wynajęcia:- piętra od 2 do 5 o łącznej pow.
38,000zł / miesiąc
49 Results returned.Per Page

Location

Janasa Str. 3 – 1st floor,
42-612 Tarnowskie Góry

Contact Us

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Business Hours

Office open Mon-Fri from 9 AM to 5 PM.

On weekends phone only.