Rental

Sort Option
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Grid
List

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

11Picture(s)
78
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow.około 78,70m2 położony na I piętrze budynku usługowego w centrum Tarnowskich Gór.Lokal posiada witryny od strony zewnętrznej klatki, bezkolizyjne wejście.Lokal podzielony na dużą salę sprzedaży z możliwością powiększenia, dwa pomieszczenia biurowe, łazienkę, miejsce na aneks kuchenny i tylne wyjście.
3,000zł / miesiąc

Mieszkanie Wynajem

Tarnowskie góry, śląskie

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
13Picture(s)
79
Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w centrum o pow.około 79,62m2 położony na III piętrze budynku usługowo-mieszklanego w centrum Tarnowskich Gór.Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową, oraz przedpokoju. W salonie duże okna do poziomu podłogi.
1,790zł / miesiąc

Mieszkanie Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
11Picture(s)
81
Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie/lokal w ścisłym centrum Tarnowskich Gór.Powierzchnia 81,66m2, trzy osobne pokoje, pokój z aneksem kuchennym, duża łazienka oraz osobne wc. Piętro 2/3 w budynku usługowo-mieszkalnym.
1,800zł / miesiąc

Hala/magazyn Wynajem

Knurów, śląskie

18Picture(s)
1,300
Do wynajęcia hala magazynowa oraz biura położone w Knurowie na terenach przemysłowych. Hala o pow.około 1050m2 wysokość w szczycie 4,5m do belki konstrukcyjnej 3,8m, trzy nawy, dwie bramy wjazdowe dwuskrzydłowe, posadzki betonowe. Hala doświetlona oknami na ścianach bocznych. Wokół hali plac utwardzony kostką brukową.Obok hali znajduje się wolnostojący budynek biurowy o pow.
12,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
160
Do wynajęcia biura w ścisłym centrum Katowic położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą.Biura o pow.około 160m2 podzielone na pięć pomieszczeń biurowych, toaletę przystosowaną do osób niepełnosprawnych, wyposażoną w kabinę prysznicową, aneks kuchenny. Ogrzewanie centralne, wentylacja i klimatyzacja.
5,900zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
137
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Katowic przy jednej z głównych ulic miasta o dużym natężeniu ruchu.Lokal o pow.ok.137m2, parter, duże witryny, wejście z ulicy. Lokal narożny w sąsiedztwie galeria handlowa. Kamienica w której znajduje się lokal jest po generalnym remoncie.Lokal o wysokim standardzie  wykończenia, składa się z sali sprzedaży o pow.
8,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

10Picture(s)
211
Do wynajęcia nowoczesne biura położone na I piętrze w biurowcu położonym blisko centrum Katowic. Ochrona, recepcja, monitoring, winda i parking. Super standard biurowca. Biura typu open space o powierzchni 211m2, podzielone na pokoje biurowe, aneks kuchenny, łazienki .Dostęp do windy i parkingu.
8,200zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
383
Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni około 383m2 położony na wysokim parterze budynku biurowego znajdującego się blisko centrum Katowic. Lokal typu open space obecnie  podzielony na biura, salę konferencyjną toalety, recepcję i miejsce na aneks kuchenny.
14,600zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

6Picture(s)
315
Do wynajęcia lokal handlowy położony na osiedlu mieszkaniowym w Tarnowskich Górach.Lokal typu open space o powierzchni około 315m2 położony na parterze budynku usługowego, wyposażony w witryny, wejścia bezpośrednio z chodnika oraz podjazd dla niepełnosprawnych.Lokal może być podzielony na dwa osobne pomieszczenia z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi.
11,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

9Picture(s)
101
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow.101,68m2 położony na 1 piętrze w budynku usługowym w centrum Tarnowskich Gór. Lokal typu open space z wydzielonymi toaletami miejscem na aneks kuchenny. Lokal z witryną wejściową od strony ulicy, doświetlony oknami od strony ulicy. Lokal po generalnym remoncie jeszcze nie używany.
2,990zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Gliwice, śląskie

9Picture(s)
690
Do wynajęcia poddasze biurowe DO ADAPTACJI przez NAJEMCĘ położone w odrestaurowanym budynku biurowym z parkingiem w Gliwicach w pobliżu autostrady A1 i DTŚ w odległości 2km węzeł autostradowy SOŚNICA. Wysoki standard budynku!Poddasze o powierzchni około 690m2 do adaptacji przez przyszłego najemcę-zwolnienie z czynszu przez pewien okres-do ustalenia.
25,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

4Room(s)
12Picture(s)
136
Dobre miejsce na biuro, kancelarię, biuro projektowe.Klimatyczny lokal położony na poddaszu odrestaurowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór.Lokal o pow.136,20m2 trzy pomieszczenia biurowe wydzielone przeszklonymi ściankami  na wprost  wejścia  miejsce na recepcję, toaleta z aneksem kuchennym oraz miejsce na archiwum..Klimatyzacja i doświetlenie oknami dachowymi.
2,400zł / miesiąc
51 Results returned.Per Page

Location

Janasa Str. 3 – 1st floor,
42-612 Tarnowskie Góry

Contact Us

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Business Hours

Office open Mon-Fri from 9 AM to 5 PM.

On weekends phone only.