Real Estates

Hala/magazyn Sprzedaż

2,500 m² - Woźniki, śląskie

QR Code
Opis oferty

Na sprzedaż działka o pow.46 528m2 zabudowana halami oraz domem położona w Dyrdach gmina Woźniki w odległości około 6km od autostrady A1.

Hale wykorzystywane do hodowli drobiu, położone przy lesie z dala od zabudowań, idealne miejsce na hodowlę drobiu, magazyny, produkcję, hotel lub jako teren pod rezydencję.

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana halami , domem i garażami :

 1. hala o pow.1195m2 z 2006 roku, wymiary około 20m szer na 60 dł., murowana, posadzka betonowa, wysokość 3,5m, dach dwuspadowy kryty blachą. W hali wydzielone mieszkanie typu kawalerka z aneksem kuchennym i dużą łazienką, pomieszczenie techniczne, kotłownia. Dwie bramy wjazdowe o wymiarach 360cm/330cm jedna z poziomu niskiej rampy, druga z poziomu „0”. Hala wyposażona w sześć rzędów pojenia(kropelkowe, opuszczane) drobiu i pięć rzędów karmienia paszą, wentylację mechaniczną, grzejniki ścienne.
  Ogrzewanie na miał. Agregat prądotwórczy
 2. Hala o pow.około 1200m2 z 1979r. Połączona z domem. Hala o wymiarach około 12m /100m, wydzielone biuro, toalety, magazyny, szatania, zaplecze socjalne dla pracowników, kotłownia w piwnicy. Hala w części produkcyjnej wyposażona w cztery nitki systemu pojenia drobiu (opuszczany, kropelkowy)
  Hala o wysokości około 3,5m – 4m, murowana, dach dwuspadowy kryty papą. Posadzka betonowa, dwie bramy wjazdowe z poziomu „0” o wymiarach około 3,5/3,5m.
  Ogrzewanie z pieca na miał lub olejowe-zbiorniki i piec w piwnicy.

  Dom o pow.około 120m2 , rozkład pomieszczeń:

  Parter: salon z kominkiem, wc, kuchnia ze spiżarnią. W salonie duże okna pcv, podłogi drewniane, w kuchni płytki. Salon otwarty do góry do dachu co daje nam dużą przestrzeń.
  Piętro: trzy sypialnie, łazienka, szafki w przedpokoju/antresoli.

Działka wokół domu zagospodarowana, altana ze stołem i krzesłami, podjazd do domu i hal wybrukowany, cały teren można objechać samochodem typu TiR. Miedzy halami znajdują się dwa garaże murowane, oraz magazyny i duża drewniana wiata.
Na terenie znajdują się dwa silosy o pojemności 10T każdy.
Media: prąd,siła, woda, studnia głębinowa, 

Teren ogrodzony w 50%, działka we frontowej cześć przylega do drogi krajowej asfaltowej w tylnej część graniczy z lasem. Dojazd drogą gminną utwardzoną szutrem.

Teren w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę bazami produkcji rolnej, roślinnej, hodowlanej, magazyny .

Stan prawny – własność, osoba fizyczna

Obiekty dostępne do sprzedaży od zaraz z całym wyposażeniem !

Dodatkowo płatny podatek PCC 2%, koszty notarialne i pośrednictwa

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Dane podstawowe
Typ nieruchomości : Hala/magazyn
Typ oferty : Sprzedaż
ID : 1985
Cena : 4,000,000zł
Powierzchnia : 2,500 m²
Powierzchnia działki : 46,528 m²
Rok budowy : 0
Lokalizacja
Państwo : Polska
Województwo : śląskie
Miejscowość : Woźniki
Hala/magazyn Sprzedaż
 • ID : 1985
 • Powierzchnia : 2,500 m²
4,000,000zł
Contact Agent

Location

Janasa Str. 3 – 1st floor,
42-612 Tarnowskie Góry

Contact Us

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Business Hours

Office open Mon-Fri from 9 AM to 5 PM.

On weekends phone only.