Offices

Sort Option
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Grid
List

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

11Picture(s)
78
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow.około 78,70m2 położony na I piętrze budynku usługowego w centrum Tarnowskich Gór.Lokal posiada witryny od strony zewnętrznej klatki, bezkolizyjne wejście.Lokal podzielony na dużą salę sprzedaży z możliwością powiększenia, dwa pomieszczenia biurowe, łazienkę, miejsce na aneks kuchenny i tylne wyjście.
3,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Koszęcin, śląskie

17Picture(s)
1,500
Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy położony w Koszęcinie w sąsiedztwie ośrodka sportowo-wypoczynkowego z basenami. Działki o łącznej pow.20 512m2 zabudowane budynkiem głównym (stołówka, restauracja ) o pow.użytkowej 690m2, budynek murowany, podpiwniczony z możliwością nadbudowy.Dwa budynki socjalno-biurowe o pow.65m2, budynek magazynowy o pow.60m2.
1,300,000zł

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
160
Do wynajęcia biura w ścisłym centrum Katowic położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą.Biura o pow.około 160m2 podzielone na pięć pomieszczeń biurowych, toaletę przystosowaną do osób niepełnosprawnych, wyposażoną w kabinę prysznicową, aneks kuchenny. Ogrzewanie centralne, wentylacja i klimatyzacja.
5,900zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
137
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Katowic przy jednej z głównych ulic miasta o dużym natężeniu ruchu.Lokal o pow.ok.137m2, parter, duże witryny, wejście z ulicy. Lokal narożny w sąsiedztwie galeria handlowa. Kamienica w której znajduje się lokal jest po generalnym remoncie.Lokal o wysokim standardzie  wykończenia, składa się z sali sprzedaży o pow.
8,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Katowice, śląskie

5Picture(s)
220
Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy położony na wysokim parterze budynku mieszkalno usługowym w Katowicach dzielnica Piotrowice.Nowoczesny budynek położony w śród zabudowy mieszkaniowej.Lokal o pow.około 220m2 open space z wydzielonymi toaletami, magazynem i biurem.  stan deweloperski do wykończenia we własnym zakresie Przed budynkiem i pod budynkiem parking.
1,250,000zł

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

10Picture(s)
211
Do wynajęcia nowoczesne biura położone na I piętrze w biurowcu położonym blisko centrum Katowic. Ochrona, recepcja, monitoring, winda i parking. Super standard biurowca. Biura typu open space o powierzchni 211m2, podzielone na pokoje biurowe, aneks kuchenny, łazienki .Dostęp do windy i parkingu.
8,200zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Katowice, śląskie

13Picture(s)
383
Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni około 383m2 położony na wysokim parterze budynku biurowego znajdującego się blisko centrum Katowic. Lokal typu open space obecnie  podzielony na biura, salę konferencyjną toalety, recepcję i miejsce na aneks kuchenny.
14,600zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

6Picture(s)
315
Do wynajęcia lokal handlowy położony na osiedlu mieszkaniowym w Tarnowskich Górach.Lokal typu open space o powierzchni około 315m2 położony na parterze budynku usługowego, wyposażony w witryny, wejścia bezpośrednio z chodnika oraz podjazd dla niepełnosprawnych.Lokal może być podzielony na dwa osobne pomieszczenia z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi.
11,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

9Picture(s)
101
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow.101,68m2 położony na 1 piętrze w budynku usługowym w centrum Tarnowskich Gór. Lokal typu open space z wydzielonymi toaletami miejscem na aneks kuchenny. Lokal z witryną wejściową od strony ulicy, doświetlony oknami od strony ulicy. Lokal po generalnym remoncie jeszcze nie używany.
2,990zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Gliwice, śląskie

9Picture(s)
690
Do wynajęcia poddasze biurowe DO ADAPTACJI przez NAJEMCĘ położone w odrestaurowanym budynku biurowym z parkingiem w Gliwicach w pobliżu autostrady A1 i DTŚ w odległości 2km węzeł autostradowy SOŚNICA. Wysoki standard budynku!Poddasze o powierzchni około 690m2 do adaptacji przez przyszłego najemcę-zwolnienie z czynszu przez pewien okres-do ustalenia.
25,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

4Room(s)
12Picture(s)
136
Dobre miejsce na biuro, kancelarię, biuro projektowe.Klimatyczny lokal położony na poddaszu odrestaurowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór.Lokal o pow.136,20m2 trzy pomieszczenia biurowe wydzielone przeszklonymi ściankami  na wprost  wejścia  miejsce na recepcję, toaleta z aneksem kuchennym oraz miejsce na archiwum..Klimatyzacja i doświetlenie oknami dachowymi.
2,400zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

4Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
0
Lokal biurowy położony na III piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal o pow.90m2 składający się z czterech pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Na podłogach nowoczesna wykładzina biurowa, oświetlenie biurowe, pełne okablowanie pokoi w łazience prysznic. Kamienica po generalnym remoncie z własnym parkingiem, jedno miejsce w cenie najmu.
2,000zł / miesiąc
71 Results returned.Per Page

Location

Janasa Str. 3 – 1st floor,
42-612 Tarnowskie Góry

Contact Us

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Business Hours

Office open Mon-Fri from 9 AM to 5 PM.

On weekends phone only.