Offices

Sort Option
  • Cena
  • Typ nieruchomości
  • Powierzchnia
  • Powierzchnia działki
  • Pokoje
  • Data dodania
  • Featured
Grid
List

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

4Room(s)
1Bathroom(s)
6Picture(s)
0
Lokal biurowy położony na III piętrze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal o pow.90m2 składający się z czterech pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Na podłogach nowoczesna wykładzina biurowa, oświetlenie biurowe, pełne okablowanie pokoi w łazience prysznic. Kamienica po generalnym remoncie z własnym parkingiem, jedno miejsce w cenie najmu.
2,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

13Picture(s)
220
Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z parkingiem w śródmieściu.Do wynajęcia całe drugie piętro o pow.około 220m2 w budynku biurowym.Lokale w dobrym standardzie, okna plastikowe, na podłogach płytki, oświetlenie sufitowe biurowe.Dobre miejsce na biura, szkołę, siedzibę firmy.Duży parking wokół biurowca.Teren zamykany, monitoring, ochrona.
4,300zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Bytom, śląskie

6Picture(s)
160
Na sprzedaż lokal handlowy ,parter, witryny położony w ścisłym centrum Bytomia.Lokal o pow.około 160m2, wejście bezkolizyjne z chodnika, lokal podzielony na cztery sale z możliwością zmiany układu, toalety oraz wyjście na klatkę schodową. Na podłogach płytki, oświetlenie sufitowe, ogrzewanie gazowe. Lokal posiada witrynę oraz duże okna wystawowe.
500,000zł

Lokal/biuro Wynajem

Katowice- śląskie

5Picture(s)
380
Do wynajęcia nowoczesne biura z parkingiem w śródmieściu Katowic.Szybki wyjazd na DK86, DK79 i autostradę A4.Budynek biurowy po generalnym remoncie.Biura o pow.około 380m2 położone na 1 piętrze budynku podzielone na pomieszczenia biurowe, toalety i aneks kuchenny.Budynek wyposażony w nowoczesną sieć teleinformatyczną.Możliwość zmniejszenia powierzchni najmu .
13,900zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Tarnowskie Góry- śląskie

3Picture(s)
40
Na sprzedaż dwa garaże obok siebie położone na nowym osiedlu w Tarnowskich Górach dzielnica Stare Tarnowice . Garaże o pow.19,39m2 każdy, graniczą ze sobą ścianami wykończone w płytkach, oświetlenie, prąd, dojazd drogą brukowaną, brama segmentowa zamykana na pilota. Super lokalizacja, doskonała oferta dla mieszkańców osiedla lub jako inwestycja pod wynajem.
116,000zł

Lokal/biuro Sprzedaż

Tarnowskie Góry- śląskie

2Picture(s)
19
Na sprzedaż garaż położony na nowym osiedlu w Tarnowskich Górach dzielnica Stare Tarnowice „apartamenty parkowe”. Garaż o pow.19,39m2  wykończony w płytkach, oświetlenie, prąd, dojazd drogą brukowaną, brama segmentowa zamykana na pilota. Super lokalizacja, doskonała oferta dla mieszkańców osiedla lub jako inwestycja pod wynajem.
58,000zł

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

15Picture(s)
460
Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowy w nowej kamienicy/budynku w centrum Tarnowskich Gór. Lokal obecnie wynajęty termin najmu lokalu do ustalenia!Do wynajęcia dwa poziomy parter i przyziemie z witrynami i osobnym wejściem o łącznej  powierzchni około 460m2. Lokal na wysokim parterze podzielny na dwie mniejsze powierzchnie z wydzielonym zapleczem socjalnym.
19,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Wynajem

Tarnowskie Góry, śląskie

3Picture(s)
230
Do wynajęcia lokal handlowy w nowoczesnej kamienicy/budynku w centrum Tarnowskich Gór.Do wynajęcie powierzchnia około 230m2 na wysokim parterze podzielny na dwie mniejsze powierzchnie. Ogrzewanie z sieci miejskiej, duże okna wystawowe, szerokie wejścia do lokalu, na podłogach płytki. UWAGA! do wynajęcia również powierzchnia około 140m2 i 80m2 w przyziemiu z wejściem z parteru.
11,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Tarnowskie Góry- śląskie

3Picture(s)
210
Na sprzedaż nowy lokal usługowy dwupoziomowy położony w śródmieściu Tarnowskich Gór przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu.Lokal o łącznej pow. 210m2, witryny do poziomu chodnika, parking przed lokalem.Rozkład pomieszczeń:Parter o pow.95m2 podzielony na dwa lokale handlowe z witrynami , osobnymi wejściami z zewnątrz z i zapleczem socjalnym.
1,200,000zł

Lokal/biuro Wynajem

Gliwice- śląskie

17Picture(s)
175
Do wynajęcia obiekt przystosowany i funkcjonujący jako przychodnia terapeutyczna z pełnym wyposażeniem.Obiekt wolnostojący z parkingiem przed obiektem, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Powierzchnia obiektu około 175m2, podzielona na gabinety, toalety, szatnie. Teren obiektu ogrodzony. Ogrzewanie gazowe.
6,000zł / miesiąc

Lokal/biuro Sprzedaż

Bytom- śląskie

18Picture(s)
939
Na sprzedaż odrestaurowana i luksusowo wykończona willa z garażami w centrum Bytomia.Willa o funkcji biurowej składająca się z piwnicy, parteru, dwóch pięter oraz poddasza. Całość urządzona jest w klasycznym stylu.
7,000,000zł

Lokal/biuro Sprzedaż

Bytom- śląskie

24Picture(s)
2,236
Nieruchomość położona w centrum miasta w odległości 200m od DK94 oraz 1,5 km od dworca PKP. W odległości 250m park miejski oraz komunikacja miejska. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący o pow.2236 m2. składający się z piwnicy, parteru z recepcją oraz dwóch pięter położony na działce o pow.
3,000,000zł
65 Results returned.Per Page

Location

Janasa Str. 3 – 1st floor,
42-612 Tarnowskie Góry

Contact Us

Mobile: +48 696 055 044,
e-mail: tpusz@kpinvest.com.pl, kpinvest@kpinvest.com.pl

Business Hours

Office open Mon-Fri from 9 AM to 5 PM.

On weekends phone only.